Krąg Harcerski "Drzewo Pokoju"

GRA KRĘGU

Czuwaj! Zapraszamy wszystkich harcerzy i przyjaciół kręgu do udziału w naszej grze Drzewo Caching! Zachęcamy do uczestnictwa w zabawie z Waszymi znajomymi i rodzinami, każdy może się przyłączyć 🙂

START GRY: 01.06.2020r. KONIEC GRY: 14.06.2020r. godz. 23:59

WYNIKI : 15.06.2020r. 20:00

W większości dzielnic zamieszkałych przez naszych harcerzy zostały ukryte skrzynki w postaci słoików. Mapa podzielona jest na 7 stref, w każdej znajduje się po 6 punktów. Każdy może spróbować zdobyć dowolne punkty. Po kliknięciu na wybrany punkt wyświetli się: jego numer, lokalizacja i dodatkowa podpowiedź potrzebna do poszukiwań.

Aktualizacje z trasy: brak punktu 11 i 29 (zaliczamy zdjęcia z miejsc gdzie powinien być punkt)

Zawartość każdej skrzynki:

  1. Kod QR, po którego zeskanowaniu zdobędziecie kod punktu. Wyślijcie go do swojego drużynowego lub bezpośrednio przez nasze media społecznościowe (Facebook „Krąg Harcerki Drzewo Pokoju” lub Instagram @drzewopokoju) aby otrzymać punkty w rywalizacji. Za przesłanie każdego kodu otrzymujecie 10 punktów.
  2. Lista gości, na którą możecie się wpisać jako zdobywcy punktu. (Warto mieć przy sobie swój długopis)
  3. Jeśli będziecie mieli szczęście to natraficie na limitowaną, pamiątkową ZŁOTĄ KARTĘ. W całej grze jest ich tylko 14, po 2 na każdą strefę. Będzie należeć do pierwszej osoby, która dotrze na punkt. Za zdobycie karty otrzymujecie dodatkowo 15 punktów.

CZAS DO KOŃCA GRY:

W razie problemów z jakimkolwiek punktem, prosimy o zgłaszanie nieprawidłowości w formularzu poniżej :